Андрій Гижко. Наближений до Порошенка екс-регіонал

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Андрія Гижко може пам’ятати кожен вінничанин. Це він покоряв серця виборців віршами. Замість реальної програми склав віршики про інвестиції чи освіту.

Та за душею поета Гижка криється справжній прихований агент впливу Порошенка.

Саме Гижка, кажуть, будуть виставляти в боротьбі за мерське крісло, але ж хто такий Гижко? Що про нього відомо, окрім того, що він працював заступником Голови ОДА Валерія Коровія?

Андій Гижко чиновник з величезним досвідом роботи. Йому вдалося всидіти в тепленькому кріслі чиновника і при регіоналах і, звичайно, при Порошенкові. Все логічно, бо Порошенко, власне, і сам створював Партію Регіонів.

Як досвідчений чиновник, Гижко не заробляє. Гроші в сім’ю течуть від його дружини Наталії Гижко. Вона займається туризмом, роздрібною торгівлею, освітою, здачею нерухомого майна в оренду, діяльністю у сфері права, комерційні консультації, надання в оренду авто. Тобто дружина обзавелася найрізноманітнішими бізнесами, які приносять колосальний прибуток сім’ї, про це свідчить виписка з єдиного державного реєстру юр.та фіз осіб Міністерства Юстиції України. Ось така вона доля дружини чиновника, з усіх боків знаходити можливість заробити.

Здається, навіщо так багато видів діяльності? А все для того, щоб оплачувати великий і незадекларований будинок біля Вишенського озера (провулок Вишенський, 11 – ред.), який належить сестрі дружини Андрія – Вікторії Гижко-Олійник. Це підтверджує виписка із відкритого земельного кадастру. Серед власників, на кому зареєстрована земял Вікторія Гижко-Олійник, сестра Наталії.

Наші журналісти знайшли цей будинок, який тільки і викликає подив, як же можна було заробити на такий величезний красень-будинок, якщо в декларації у сім’ї Гижко – кіт наплакав? На двох із дружиною заробляють трохи більше 20 тисяч гривень.

«От цей із борідкою? Так бачила. А що він заступник Губерантора Ви кажете?», – дивується сусідка Ганна (ім’я змінено в цілях безпеки). «Ну я дружину знаю, Наталка, дуже приємна дівчина. А те, що чоловік чиновник – перший раз чую», – додає.  

На провулку усі знають, що родина Гижко мешкають саме в цьому будинку.

«Я одного разу підійшла до воріт, щоб м’яча забрати так мене там попередили охоронці, що краще мені тут не вештатися – бо будуть проблеми. Дядя тут працює дуже серйозний», – каже 17 річний Михайло, який також мешкає поруч.

До слова, сім’я Гижко їздить на задекларованій маленькій Деу Нексія тільк на роботу! Насправді ж, біля їхнього будинку дуже часто бачать мерседес ціною в понад 100 тисяч доларів. І вже кажуть, що він може належати саме їм.

Це перша серія викривального матеріалу про заступників і Порошенківських блазнів міста. Більше про них ще розповімо. Підписуйся, щоб нічого не проґавити.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!