Заборгованість з виплати зарплат вінничанам зросла на 85%

By , in Економіка on .

Головне управління статистики в області підрахувало, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій регіону на 1 квітня становила 20,7 млн.грн. Сумарний борг перед робітниками за місяць збільшився на 3%, а з початку року – на 85%. У середньому, людям працедавці заборгували по 11,6 тисяч.

В Украине выросла средняя зарплата | Днепр Час

За офіційними даними, із загальної суми заборгованості, більше ніж половина невиплаченої заробітної плати (57,1%) припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками:

  • сільського, лісового та рибного господарств (20,2%) та сфери транспорту
  • складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (12,2%)

Серед промислових підприємств області найбільше заборгували працівникам переробної промисловості (98,1%). З них 45,7% припадає на підприємства по виробництву хімічних речовин і хімічної продукції та 31,5% на підприємства по виробництву гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції.

Читайте також: Вінниччина посіла 12 місце за рівнем доходу громадян

Своєчасно не розрахувались з працюючими на 34-х активних підприємствах та організаціях області. Кількість працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 1780 осіб. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 11,6 тис. грн.

На 1 квітня 2021 року найбільше заборгували працівникам «нового» Вінницького району – 9153,3 тис.грн. Відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у Тульчинському районі.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!