“Вінницяоблводоканал” планує купити коагулянт для очистки води за 24 млн грн

By , in Економіка on . Tagged width:

Тендер на придбання 1500 тонн розчину хлориду поліалюмінію, який використовується для очистки води, оголосив «Вінницяоблводоканал». Торги з очікуваною вартістю 24 300 000 гривень заплановані на 15 квітня.

Для них мінімальний крок пониження ціни визначено у розмірі пів відсотка від зазначеної суми, що становить 121 500 гривень.  Це вже третя спроба «Вінницяоблводоканалу» придбати коагулянт, який мають поставити на підприємство до 31 грудня 2020 року. Перший тендер було оголошено 8 жовтня 2019 року.

Читайте також: Перемога Слуги Народу на мерських виборах знищить Вінницю?

Але ці торги не відбулися, оскільки на участь у них подав заявку лише один учасник – товариство з обмеженою відповідальністю “ВЕГЛО-СТАЛ”. Його пропозиція склала 24 250 000 гривень. Ця ж фірма виграла тендер на постачання хлориду поліалюмінію, який «Вінницяоблводоканал» провів у січні 2019 року.

Згідно з інформацією порталу державних закупівель Prozorro, договір із “ВЕГЛО-СТАЛ” був укладений за результатами переговорної процедури, оскільки попередні дві закупівлі були проведені невдало. Що стосується закупівель, які «Вінницяоблводоканал» оголосив у листопаді 2019 року, то до участі в них подали заявки вже два учасники: “ВЕГЛО-СТАЛ” та ТОВ «Екстрагруп». Але їхні пропозиції були відхилені. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!