Вінницькі підприємства заборгували своїм робітникам 14,9 млн грн зарплат

By , in Економіка on . Tagged width:

Підприємства та організації Вінницької області заборгували працівникам 14,9 мільйонів гривень зарплати. Такі дані оприлюднили в регіональному управлінні статистики. Найбільшу заборгованість мають підприємства-банкрути. Вони винні співробітникам 12,6 мільйонів гривень, або 84,9% від загальної суми боргу.

Ще 1,3 мільйона гривень (8,7% від боргу) винні працівникам економічно активні підприємства і 949 тисяч (6,4%) – неактивні підприємства. У порівнянні до квітня заборгованість економічно активних підприємств збільшилась на 24,3%, або на 300 тисяч гривень. Серед боржників – 11 економічно активних підприємств. Своєчасно не отримали зарплату 164 працівники, в середньому кожному з них роботодавець винен 7 910 гривень.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

Як розповів директор департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський, працівники бюджетної сфери області отримують зарплату вчасно. «Бюджетної заборгованості по заробітній платі немає. Є виплати, які не пройшли. Тобто, зарплати нараховані у поточному місяці, а виплати будуть у наступному», – зазначив він Левова частка заборгованості – 70,2%, припадає на промислові підприємства.

Серед інших підприємств найбільше боргують співробітникам підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів та будівництва. Заборгованість в області зросла на 1,4%, або на 200 тисяч гривень. Не мають заборгованості 15 районів: Бершадського, Гайсинського, Іллінецького, Калинівського, Козятинського, Крижопільського, Липовецького, Мурованокуриловецького, Піщанського, Погребищенського, Томашпільського, Хмільницького, Чернівецького, Шаргородського, Ямпільського та міст Козятин та Хмільник. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!