Вінничині виділили 17,5 млн грн для придбання житла учасникам АТО

By , in Економіка on .

Вінницька область отримала 17,5 мільйонів гривень державної субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла учасникам бойових дій, переселенцям, постраждалим учасникам Революції Гідності та їхнім сім’ям. Кошти були взяті на баланс обласного бюджету під час засідання комісії облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Кошти будуть використані для допомоги наступним категоріям громадян: для внутрішньопереміщених осіб, які захищали територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції і стримували збройну агресію від РФ у Донецькій та Луганській областях та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи (Розпорядження КМУ від 08.07.2020 р. №798-р) – 3 362 678 грн.

Також кошти відилили для сімей осіб з інвалідністю I – II групи, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час участі у Революції Гідності (Розпорядження КМУ від 25.06.2020 р. №767-р) – 592 451 грн. Допомога виділена для сімей осіб з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, для сімей учасників бойових дій на території інших держав (Розпорядження КМУ від 01.07.2020 р. №801-р) – 1 007 963 грн.

Читайте також: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського

Відтак, загальна сума субвенції склала 17 546 527 гривень. Як розповів голова бюджетної комісії, депутат Вінницької облради Геннадій Мазур, це вже друга в цьому році субвенція на придбання житла учасникам бойових дій, переселенцям та учасникам Революції Гідності. Житло купується щорічно. Якщо людині виплачується допомога, вона має право також додати до цієї суми свої заощадження, якщо має таку можливість та бажання. А от побудувати на ці гроші власний будинок вона не може, вони виділяються на придбання “готового” житла”.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!