Вінничани платитимуть за воду більше: у 2021-му дорожчають тарифи

By , in Економіка on . Tagged width:

КП «Вінницяоблводоканал» анонсує підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Дорожче за ці послуги вінничанам доведеться платити у 2021 році. Як зазначено на офіційному сайті підприємства, відповідно до постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були розроблені проекти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік.

Згідно з розрахунками централізоване водопостачання має коштувати 13,50 грн. (без ПДВ) за 1 м³, централізоване водовідведення – 7,38 грн. (без ПДВ) за 1 м³. На сьогодні це відповідно 12,07 та 6,21 гривень. Основними причинами необхідності встановлення тарифів є:

  • зміна тарифів на енергоносії;
  • зміна цін на реагенти для очищення води;
  • зміна законодавчо визначеного розміру заробітної плати;
  • зміна цін на паливно-мастильні матеріали;
  • зміна цін на матеріали для виробництво;
  • зміна бази оподаткування;
  • зміна амортизаційних відрахувань;
  • зміна витрат пов’язаних з Другим проектом розвитку міської інфраструктури;
  • зміна вартості інших складових тарифів 

Що стосується думки городян із даного приводу, то її вони можуть висловити під час відкритого обговорення, яке відбудеться у четвер, 28 травня, о 9:00 на другому поверсі в актовій залі адміністративного приміщення КП «Вінницяоблводоканал» за адресою вул. Київська, 173.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Заявки на реєстрацію для участі приймаються до 27 травня за телефоном: (0432) 61-91-59 або шляхом подання заявки на електронну адресу: office@vinvk.com.ua А свої зауваження та пропозиції можна подати до 27 травня в письмовому та/або електронному вигляді за адресами: e-mail: pev@vinvk.com.ua 21022, м.Вінниця, вул. Київська, 173.

За інформацією Вінницької обласної ради за підсумками першого кварталу 2020 року збитки «Вінницяоблводоканалу» склали 1 848 000 гривень. 18 травня депутатська комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм вирішила надати “Вінницяоблводоканалу” 3 мільйони гривень для поповнення статутного капіталу. Ці гроші мають піти на покриття боргів підприємства перед “Вінницяобленерго”. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!