У Вінниці пенсіонерам скасували безоплатний проїзд у транспорті в “години пік” задля запобігання COVID-19

By , in Економіка Місто on . Tagged width:

Після того, як у низці обласних центрів пішли на «провокаційні заходи», скасувавши пільговий проїзд у громадському транспорті на час карантину, у Вінниці теж погодилися на цей крок. Але частково – безкоштовно пільговиків не возитимуть лише у “години пік”.

Картинки по запросу "пенсіонери в транспорті"

Під час засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, ухвалено рішення про скасування безоплатного проїзду пенсіонерам вранці – із 5.20 до 10 години – та ввечері – з 17 до 21 години. Обмеження починає діяти з 23 березня.

Зважаючи на «хвилю обурень» з боку людей поважного віку, мер Сергій Моргунов зазначив, що скасування пільг тимчасове – до завершення карантину та обмеження у 10 пасажирів у салоні громадського транспорту.

Читайте також: Вперше Зеленський показав реальне ставлення до Вінниці та вінничан

Зазначимо, що раніше рішення щодо скасування пільгового проїзду для пенсіонерів прийняли у багатьох містах. Серед них: Житомир, Чернівці, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава. У більшості випадків «відмова» у пільговому проїзді приймалася міськрадою та не обмежувалася часом пікових навантажень.

Наприклад, у Луцьку та Ужгороді вирішили повністю відмовитися від громадського транспорту. Це невеличкі за розмірами у порівнянні з Вінницею обласні центри.  

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!