У Вінниці 3600 підприємців можуть отримати грошову допомогу за “вимушене безробіття”

By , in Економіка Місто on . Tagged width:

На Вінниччині підприємці почали звертатися до служби зайнятості за «карантинною» допомогою. 301 суб’єкт малого та середнього підприємництва Вінницької області вже подав необхідні для отримання компенсації документи до обласної служби зайнятості.

Відбулося і перше засідання, на якому прийняли рішення відносно виплат. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної державної адміністрації:

У Вінницькому обласному центрі зайнятості 6 травня відбулось засідання робочої групи по розгляду документів роботодавців щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України COVID-19″.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Під час засідання було прийнято 7 позитивних рішень щодо виділення коштів роботодавцям малого та середнього бізнесу для здійснення виплат допомоги по безробіттю 438 працівникам. Таким чином кошти за вимушене безробіття отримає 3600 осіб.

Зазначимо, що розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати – 4723 грн.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!