Один із районів Вінничини витратив на боротьбу з COVID-19 майже 3 мільйони

By , in Економіка on . Tagged width:

У 2 866 381 гривні обійшлася Теплицькому району боротьба з епідемією коронавірусу. Саме таку суму, за інформацією районної ради, було перераховано Теплицькій центральній районній лікарні та Теплицькому центру первинної медико-санітарної допомоги.

Але скорочувати видатки районного бюджету заради фінансування потреб медиків не довелося: із зазначеної суми 77 481 гривню склали надходження з резервного фонду та 2 788 900 – залишок на початок поточного року. Також на протиепідемічні заходи були залучені кошти місцевих бюджетів.

Рекомендуємо до ознайомлення: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського

Так, 240 000 гривень надійшло з Теплицької ОТГ, 6 000 – Бджільнянської сільради, 8 645 – Краснопільської Гайсинського району та 46 915 – Соболівської. За інформацією останньої, внаслідок епідемії довелося скоротити видатки місцевого бюджету на загальні 182 356 гривень.

Ці кошти мали піти на виплату заробітної плати та нарахувань на неї, оплату відряджень, харчування, оплату водопостачання та водовідведення та послуг крім комунальних, а також придбання обладнання, інвентаря та матеріалів.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!