Одне з вінницьких КП закупило техніку у фірми, яка фігурувала у кримінальній справі

By , in Економіка Скандали Вінниці on . Tagged width:

36 теплових лічильників мають встановити у цьому році у багатоповерхівках, що обслуговує «Вінницяміськтеплоенерго». Ще 1045 будинків, куди постачає тепло КП, такими приладами обліку вже обладнані, а для 27 зробити це технічно неможливо. Виконавця робіт з установки приладів мають визначити шляхом тендеру.

Закупівлі з очікуваною вартістю 1 249 658 гривень із початку року оголошувалися двічі, але не відбувались через відсутність пропозицій. У минулому році договір на виконання аналогічних робіт в одному будинку, вартість яких склала 287 280 гривень, ВМТЕ уклало з ТОВ ФІРМА “СЕМПАЛ КО ЛТД”.

Читайте також: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського 

Із цією ж фірмою у січні 2020 року ВМТЕ уклало угоду на постачання 36 теплових лічильників загальною вартістю 778 416 гривень. За інформацією Youcontrol, ТОВ ФІРМА “СЕМПАЛ КО ЛТД” зареєстрована у Києві у 1992 році, із основним КВЕДом «Виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації».

Варто додати, що у минулому році “СЕМПАЛ КО ЛТД” фігурувала у кримінальному провадженні, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (“Ухилення від сплати податків, зборів). Службові особи ТОВ у період з 01.01.2017 по 30.04.2018 року ухилились від сплати податків при фінансово-господарських взаємовідносинах із 9-ма підприємствами з ознаками «фіктивності» (сума перевищує 5 млн грн).

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!