Депутатка з Вінниччини хоче заборонити людям продавати своє житло без ріелторів

By , in Економіка Факти on . Tagged width:

Мажоритарниця Ірина Борзова, чоловік якої нещодавно очолив Вінницьку ОДА, виступила з новою законодавчою ініціативою: заборонити українцям розпоряджатися своєю нерухомістю без участі ріелторів.

«Слуга Народу» Борзова є авторкою законопроекту №3618, який покликаний «врегулювати ринок нерухомості в Україні». Здійснювати це «регулювання» пропонується завдяки наданню ріелторам права формувати інформаційний паспорт об’єкта, який має бути включеним до всеукраїнської бази даних.

Згідно з законопроектом, будь-які дії з нерухомістю, вчинені без участі ріелтора, вважаються незаконними. При цьому законопроект не забороняє брати гроші за формування інформаційного паспорту об’єкта та за включення його до бази даних.

Якщо ініціатива пані Борзової буде реалізована, то професія ріелтора стане справжньою «золотою жилою», адже користування послугами ріелторів стане обов’язковим. І при цьому ріелтори отримають цілком законну можливість вимагати в людей гроші за банальне включення інформації про їх нерухомість до бази даних.

Соцмережі просто «вибухнули» від такої «законодавчої ініціативи»:

А ви готові платити ріелторам «за красиві очі»?

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!