Цього року у Вінниці планують виготовити 5 власних тролейбусів «VinLine»

By , in Економіка Місто on . Tagged width:

У 2019 році у Вінниці почали виготовляти перші власні тролейбуси «VinLine». Завдяки цьому поступово оновлюється парк міського електротранспорту та підвищується якість і комфорт перевезень. На виготовлення одного такого тролейбусу необхідно близько трьох місяців. Загалом, у ньому розташовано 33 місця для сидіння.

А завдяки більш економічним двигунам, на такому транспорті щомісяця можна зекономити майже 100 тисяч гривень. У КП «Вінницька транспортна компанія» розповіли, що цьогоріч планують виготовити п’ять власних тролейбусі «VinLine».

Читайте також:Останній зелений шанс для Давиденко

Також модернізовано 10 трамвайних вагонів «VinWay»: 5 односекційних, 1 двосекційний та 4 трьохсекційних. Торік у Вінниці випустили на дороги міста чотири нові тролейбуси. Вони замінять старі тролейбуси ЗіУ-9. Кузови для власних тролейбусів закуповують у Білорусі. Загалом, на облаштування такого тролейбусу потрібно близько п’яти мільйонів гривень.

Але місцеві зауважують: “Вінниця – європейське місто, тут курсують тролейбуси старого зразку, особливо у вихідні. І це прикро, адже влітку до Вінниці приїздитимуть туристи, які можуть не побачити нових тролейбусів, не кажучи вже за власнозмайстровані“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспектор Скальський. Про що насправді говорить нічний лікарняний рейд Голови Вінницької ОДА

Також у ВТК зазначили, що питання про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті поки не розглядається. Однак через зростання цін на основні складові тарифу, прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, наразі проводяться розрахунки собівартості перевезення одного пасажира. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!